61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci

ENEA S.A.

ENEA S.A.

Z początkiem 2010 roku powierzyliśmy firmie Sunrise System promocję dwóch oficjalnych serwisów (www.enea.pl i www.eko-logiczny.com.pl). W naszej ocenie była to bardzo dobra decyzja, otrzymaliśmy bowiem fachowe wsparcie Specjalistów AdWords i ze spokojem mogliśmy śledzić rosnące statystki odwiedzin naszych stron.
W pierwszych krokach współpracy z Sunrise System skupiliśmy się na analizie semantycznej naszych serwisów i doborze optymalnych fraz kluczowych. Specjaliści AdWords służyli wszelką pomocą w opracowaniu skutecznej strategii reklamowej, wskazując wyrażenia, które doprowadzą do wyraźnego zwiększenia ruchu na naszych stronach.
W trakcie kampanii bardzo zaciekawiła nas duża elastyczność linków sponsorowanych. Mogliśmy - bez żadnego limitu - modyfikować listę wyrażeń kluczowych, edytować treści reklam oraz dobierać inne adresy URL. Gdy w firmie podejmowaliśmy różnego rodzaju inicjatywy i prezentowaliśmy je na naszych stronach, od razu wykorzystywaliśmy kampanię AdWords do promocji nowych projektów Enei. Tak było np. w przypadku konkursu Spółki na najlepszą pracę magisterską i doktorską o ekologii.
W naszej ocenie linki sponsorowane pozwalają na dynamiczne prowadzenie kampanii reklamowej w Internecie. Nagła zmiana przyjętych wcześniej priorytetów nie wymaga bowiem żmudnego procesu precyzowania i dookreślenia. Co jednak warte podkreślenia, bardzo istotna w procesie kształtowania kampanii AdWords jest pomoc doświadczonych Specjalistów, których zaopiniują każdą inicjatywę, nadając akcji promocyjnej w sieci efektywny i efektowny kształt.
Współpracę z Sunrise System oceniam bardzo dobrze. Z całym przekonaniem rekomendujemy poznańską firmę przedsiębiorcom szukającym profesjonalnego wsparcia w tworzeniu i realizowaniu optymalnych strategii reklamowych w sieci.

Paweł Oboda
Dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej ENEA S.A.
Dariusz Sułkowski - Starszy Specjalista Ds. Marketingu w Departamencie Komunikacji Korporacyjnej ENEA S.A.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się