61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

ELTRANS sp. z o.o.

ELTRANS sp. z o.o.

Jedyny dealer Hyundai w Opolu, firma Eltrans, pragnie wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z Sunrise System. Ponad dwa lata temu nasza firma zdecydowała się na promocję swojego salonu w Internecie. W związku z tym nawiązaliśmy współpracę z liderem pozycjonowania stron internetowych. Nie ograniczaliśmy się do promocji w jednej wyszukiwarce, ale nasze działania były rozszerzone na trzy największe wyszukiwarki internetowe w Polsce, czyli Google.pl, Onet.pl oraz Wp.pl.

Po wstępnych konsultacjach i analizach naszej strony internetowej, specjaliści z Sunrise System przystąpili do pracy. Podkreślić należy, iż wybrane przez nas frazy są niezwykle popularne. Z tym większym uznaniem możemy się w dniu dzisiejszym wyrazić o grupie ekspertów pracującej nad wypromowaniem naszej strony. Niezbędne poprawki zostały wprowadzone do naszej strony internetowej i już mogliśmy obserwować wzrost zainteresowania naszym serwisem. Jeszcze na początku 2010 roku zajmowaliśmy dalekie miejsca w wynikach wyszukiwania. Obecnie, dzięki wysiłkom Sunrise System, pojawiamy się w ścisłej czołówce we wszystkich trzech wyszukiwarkach.

Skuteczność oraz pełen profesjonalizm w kontaktach z klientem przekonały nas do przedłużenia współpracy z liderem marketingu internetowego. Polecamy Sunrise System wszystkim oczekującym jak najlepszych wyników i miłej atmosfery współpracy.

Paweł Rzepiela
Prezes ELTRANS sp. z o.o.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się