61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

EkoMax

EkoMax

W lipcu 2020 roku postanowiliśmy postawić duży krok w kierunku e-marketingu, podejmując współpracę z firmą Sunrise System.

W odpowiedzi na nasze problemy z dotychczasową stroną internetową otrzymaliśmy strategię, która ulepszyła ją na dwóch płaszczyznach. Dzięki technologii Website LEADer nasza strona zyskała zupełnie nową identyfikację wizualną, a przy tym jest funkcjonalna i zoptymalizowana pod kątem SEO. To niesamowite, że w ramach jednej usługi można zadbać o dwie tak istotne rzeczy! Teraz cieszymy się nowoczesną stroną, która szczegółowo przedstawia naszą ofertę, a dodatkowo jest w pełni przystosowana do pozycjonowania, co maksymalizuje osiąganie naszych celów.

Cieszymy się, że podjęliśmy współpracę właśnie z Sunrisem. Nasza strona jest w dobrych rękach. Serdecznie polecamy tę firmę i mamy nadzieję, że nasza wspólna działalność będzie tak samo długa jak i owocna.

Karolina Maks
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się