61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci

ekkom_com_pl

ekkom_com_pl

Niniejszym pragniemy zaświadczyć o wysokiej jakości usług z zakresu reklamy w Internecie w firmie Sunrise System sp. z o.o. Specjaliści zatrudnieni w spółce przygotowali dla nas kompleksową strategię działań promocyjny w wyszukiwarkach, obejmujące pozycjonowanie w naturalnych wynikach wyszukiwania i kampanii linków sponsorowanych Google AdWords. Mimo stosunkowo krótkiej współpracy czerpiemy już korzyści ze skutków tej strategii, głównie reklam AdWords.

Jest to elastyczna forma reklamy, modyfikowana przez pracowników Sunrise System zgodnie z naszymi priorytetami i potrzebami marketingowymi, przynosząca szybką reakcję zwrotną od naszych potencjalnych klientów.

Dzięki kampanii linków odczuwamy siłę Internetu: za pomocą wyszukiwarki można dotrzeć z przekazem reklamowym do pożądanej grupy docelowej. Jesteśmy przekonani, że Sunrise System to zespół prawdziwych fachowców, umiejętnie wdrażających strategie reklamowe dla swoich klientów. Polecamy usługi Spółki, licząc jednocześnie na równie udaną współpracę w przyszłości.

Edward Czuchajewski
Wiceprezes Zarządu Ekkom Sp. z o.o.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się