61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Dream Ride

Dream Ride

Od 2018 r. wypożyczamy sportowe auta na terenie całego Kraju. Nasi Klienci mogą wynająć samochód zarówno na dłuższy wyjazd jak i na specjalną okazję. Piękne, luksusowe auta zasługują na to, żeby dobrze je zaprezentować - a niestety nie byłem zadowolony z dotychczasowej strony internetowej. Z tego względu podjąłem decyzje o skorzystaniu z oferty Website LEADer.

To co bardzo podoba mi się we współpracy z firmą Sunrise System to konsultacje na każdym etapie prac, dzięki którym cały proces tworzenia strony przebiegał bardzo płynnie. Mój nowy serwis zawiera wszystko na czym mi zależało: estetyczną prezentację pojazdów, formularz kontaktowy oraz interaktywną mapę z lokalizacją siedziby firmy.

Strona nie tylko świetnie się prezentuje dla moich klientów, ale również dla Google. Skorzystanie bowiem w pakiecie do Website LEADera z usługi SEO Cloud pozwoliło na poprawę średniej pozycji wyrażeń kluczowych o 20 miejsc. Na dzień dzisiejszy strona notuje ok. 11 000 wyświetleń miesięcznie!

Bez wahania polecam usługi świadczone przez firmę Sunrse System.

Szymon Kilinowski
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się