61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Dom Lekarski

Dom Lekarski

Od ponad 20 lat odpowiadamy na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi zdrowotne. Mając na uwadze ich stopień dostępności na rynku dla Pacjentów, zdecydowaliśmy się na promocję naszych usług w sieci – tak, aby każdy mógł do nich dotrzeć.

Zadanie promocji strony domlekarski.pl powierzyliśmy firmie Sunrise System na dwóch płaszczyznach – SEO i Google Ads. Celem podjęcia działań był wzrost wizyt w naszych placówkach poprzez wzmocnienie widoczności serwisu w sieci oraz promowanie nowych usług. Dokonany wybór okazał się strzałem w dziesiątkę! Nasza współpraca z firmą trwa już 7 lat – w tym czasie liczba wyświetleń strony wzrosła o blisko 70% i jest notowana na podstawie ok. 5000 fraz. Na szczególne uznanie zasługuje bieżące dostosowywanie naszej kampanii reklamowej zarówno pod względem marketingowym, jak i technologicznym, do stale zmieniających się trendów, a wszystko w ramach początkowo ustalonej ceny.

Na podstawie dotychczasowych doświadczeń polecamy firmę Sunrise System – to zaufany partner biznesowy, którego sztab tworzą kompetentni fachowcy z indywidualnym podejściem do Klienta.

Joanna Witek
Specjalista ds. marketingu w Domu Lekarskim
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się