61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Dental Place

Dental Place

Sklep internetowy oparty o platformę Shoper.

Nasza firma to hurtownia skierowana na sprzedaż B2B. Artykuły, które sprzedajemy na naszej stronie internetowej to wyposażenie gabinetów stomatologicznych, ortodontycznych i protetycznych. Zależało nam najbardziej na dotarciu do jak największej liczby odbiorców. Dzięki współpracy z firmą Sunrise System ruch na stronie został zwiększony, a widoczność witryny jest lepsza. Kliknięcia na stronie mierzymy w tysiącach, a nie w setkach, jak niecałe dwa lata temu, podczas początków naszej współpracy.

W listopadzie 2020 roku nasza witryna została wyświetlona ponad 110 tysięcy razy w porównaniu do 23 tysięcy wyświetleń miesięcznie rok wcześniej – to wzrost o ponad 376%! Jesteśmy tak zadowoleni z efektów współpracy i rozwiązań, które zapewniło nam Sunrise System, że zdecydowaliśmy się wykupić wyższy pakiet i rozbudowywać nasze treści. Dzięki współpracy opierającej się na indywidualnym podejściu do klienta, na efekty nie trzeba było długo czekać.

Statystyki pokazują, widoczność naszej witryny jest dwa razy większa niż rok temu.
Współpraca z Sunrise System przekłada się na jeszcze większe zainteresowanie naszymi produktami.

Małgorzata Kubat
Właścicielka Dental Place
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się