61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

DELFIN

DELFIN

Nasza firma od ponad 28 lat jest czołowym producentem oczyszczalni ścieków i wszelkiego rodzaju zbiorników. Od 2020 roku Sunrise System pomaga nam pozycjonować naszą stronę internetową.

Wydawało nam się, że w tak technicznej branży niemożliwe jest, aby być bardziej widocznym i rozpoznawalnym w sieci. Tymczasem jesteśmy mile zaskoczeni. Po 1,5 roku współpracy nasza strona cały czas pnie się wyżej w wynikach wyszukiwania. Z miesiąca na miesiąc kontrolujemy wzrosty widoczności w Panelu Klienta i bardzo cenimy sobie przygotowywane dla nas raporty.

Bardzo ważny dla nas jest kontakt z naszym opiekunem, który cały czas monitoruje sytuację naszego serwisu i na bieżąco nas o niej informuje. Dodatkowo, Sunrise organizuje szkolenia i z chęcią dzieli się wiedzą – dzięki temu czujemy, że jesteśmy w dobrych rękach.

Z czystym sumieniem polecamy firmę Sunrise System jako solidnego partnera biznesowego.

Magdalena Paduch
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się