61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Cotel sp. z o.o.

Cotel sp. z o.o.

Cotel to jeden z czołowych call center w kraju, które swój rozwój opiera na najwyższym poziomie świadczonych usług. Od 2012 roku proces pozyskiwania nowych pracowników oraz Klientów został wzmocniony przez usługę pozycjonowania w organicznych wynikach wyszukiwania.

Sunrise System przedstawiło firmie pełen wachlarz możliwości marketingu w wyszukiwarkach internetowych. Oprócz pozycjonowania, Cotel miał też okazję skorzystać z kompleksowych pakietów SEM, kampanii linków sponsorowanych (prowadzonych przez certyfikowanego specjalistę Google AdWords), czy też wsparcia w działaniach podejmowanych w mediach społecznościowych.Decyzja o wyborze pozycjonowania w naturalnych wynikach wyszukiwania była podyktowana chęcią promocji długofalowej i osiągnięcia stabilnych pozycji na najważniejsze w branży frazy kluczowe, a przez to osiągnięcie długoterminowych efektów promocji.

Efekty podjętych prac nie dały na siebie długo czekać. Optymalizacja kodu strony, zredagowane treści oraz działania zewnętrzne, podjęte przez doświadczonego specjalistę Sunrise System, niezwykle szybko przyniosły pierwsze wzrosty i pozycje w top 10.

Z czwartej, piątej i dalszych stron wyników wyszukiwania strona Cotel wskoczyła do czołowej dziesiątki. Naturalnie miało to niemal natychmiastowe przełożenie na wzrost ruchu na stronie internetowej, a w rezultacie zwiększone zainteresowanie usługami oraz ofertą pracy w call center.

Kolejne tygodnie i miesiące wytężonej pracy, kontroli, analiz i sugestii zmian ustabilizowały osiągnięte pozycje, przyniosły kolejne wzrosty oraz były podstawą do poszerzenia współpracy o kolejne frazy kluczowe, na jeszcze bardziej atrakcyjnych warunkach.

Kolejny już raz pozycjonowanie stanowi pierwszy, bardzo skuteczny krok na drodze promocji w wyszukiwarce Google. Widoczność w naturalnych wynikach wyszukiwania przyniosła firmie Cotel wzrost wartościowego ruchu na stronie internetowej, a Sunrise System – kolejnego zadowolonego Klienta.

Monika Anna Grygorczuk
Prezes Zarządu Cotel sp. z o.o.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się