61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Copernicus Securities S.A.

Copernicus Securities S.A.

Grupa Copernicus S.A. stawia na rzetelność i fachowość. W branży finansowej ma to kluczowe znaczenie. Dlatego też już ponad rok temu podjęliśmy współpracę z firmą Sunrise System sp. z o.o. Jej celem było i jest osiągnięcie jak najlepszej pozycji w wynikach wyszukiwania na wybrane wyrażenia kluczowe.

W czerwcu 2011 roku, przed rozpoczęciem działań specjalistów SEO, strona internetowa naszej firmy pojawiała się na bardzo odległych miejscach. Wstępna analiza oraz pierwsze poprawki zasugerowane przez ekspertów Sunrise System szybko zaczęły przynosić widoczne rezultaty.

Już po miesiącu współpracy zaobserwowaliśmy znaczny awans pozycji naszej strony internetowej. Na chwilę obecną nasza strona na stałe zagościła na pierwszej stronie wyników wyszukiwania, wliczając w to pierwszą pozycję. Pomimo ogromnej konkurencji panującej w sektorze finansowym Sunrise System świetnie wywiązało się z powierzonego zadania.

Pragniemy wyrazić zadowolenie nie tylko z efektów pracy specjalistów z Sunrise System, ale również z przebiegu naszej współpracy. Kultura i dbałość o zadowolenia klienta są standardem pracowników Sunrise System. W każdej chwili mieliśmy możliwość przedyskutowania aktualnego etapu prac oraz dokonania niezbędnych zmian. Doceniamy wysiłek włożony przez ekspertów Sunrise System w promocję naszej strony. Grupa Copernicus S.A. poleca firmę Sunrise System sp. z o.o. wszystkim poszukującym skutecznego partnera z dziedziny marketingu internetowego.

Magdalena Krupińska
Manager ds. Marketingu i PR Copernicus Securities S.A.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się