61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci

COMES Sokołowscy S.j.

COMES Sokołowscy S.j.

Spółka COMES Sokołowscy specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości sprzętu rekreacyjno-sportowego, wykorzystywanego przy zabudowie placów zabaw – miejskich, osiedlowych. Realizujemy zadania pod patronatem rządowego Programu „Radosna Szkoła”. W celu wypromowania naszej oferty nawiązaliśmy współpracę z Sunrise System sp. z o.o. Firma zaproponowała nam reklamę w wyszukiwarkach internetowych, połączoną z profesjonalną analizą statystyk internetowych.

W wyniku działań Sunrise System odnotowaliśmy wzrost pozycji strony internetowej naszej firmy w naturalnych wynikach wyszukiwania oraz wzrost liczby odwiedzin strony dzięki linkom sponsorowanym.Oceniamy, że Sunrise System dobrze wywiązuje się z postawionych sobie zadań. Naszą kampanią opiekuje się osoba z dużym doświadczeniem, która koordynuje pracę certyfikowanego specjalisty Google AdWords oraz specjalisty Google Analytics. Jesteśmy zainteresowani kontynuacją kampanii internetowej przy współpracy z poznańską Spółką. Wiemy, że nasi odbiorcy – zarówno władze miejskie i gminne, jak i spółdzielnie mieszkaniowe czy klienci prywatni – szukają usług głównie przez Internet i to jest najlepszy kanał pozyskania klienta.

Marek Sokołowski
Prezes Spółki COMES Sokołowscy
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się