61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Coloris

Coloris

Sklep internetowy oparty o platformę Shoper.

Polacy coraz częściej decydują się na zakupy w Internecie. Mając ten fakt na uwadze zdecydowaliśmy się na promocje naszego sklepu internetowego. To odpowiedzialne zadanie powierzyliśmy liderowi w branży SEO – firmie Sunrise System.

Już po pierwszych trzech miesiącach optymalizacja witryny połączona z przemyślaną strategią marketingową zaczęła przynosić efekty w postaci zwiększonej widoczności. Na dalszym etapie współpracy ilość wyświetleń wzrosła o ok. 85%, przy jednoczesnym wzroście kliknięć o 150%. Dzięki tak zaskakująco dobrym wynikom odczuliśmy zwiększone zainteresowanie naszą ofertą ze strony klientów oraz zrealizowaliśmy założony cel współpracy – wzrost sprzedaży!

Polecamy firmę Sunrise System nie tylko przez pryzmat zadowalających wyników pozycjonowania, ale również wzorowej obsługi klienta.

Barbara Grzymała
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się