61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Ceramic

Ceramic

Od 15 lat zajmujemy się sprzedażą materiałów ogniotrwałych i izolacyjnych. Na początku 2020 roku zdecydowaliśmy się na podjęcie istotnych zmian w zakresie funkcjonowania naszego biznesu w Internecie – od wizerunku po popularność. Zmiany objęły bowiem wygląd i technologię naszej strony internetowej, a także jej promocję. Celem podjętych działań był wzrost zainteresowania oraz sprzedaży naszych produktów. Współpracę w tym zakresie nawiązaliśmy z firmą Sunrise System. Strategia Website LEADer w pakiecie z SEO Cloudem spełniła nasze oczekiwania. Zaprojektowana strona jest przejrzysta, a wykorzystywana technologia Website LEADer jest w pełni kompatybilna z pozycjonowaniem SEO Cloud. Dzięki tej strategii osiągnęliśmy wzrost wyświetleń o ponad 65%, a zainteresowanie naszą stroną wzrosło o ponad 20%!

Jeśli szukają Państwo strategii idealnej, która połączy nowy serwis i nieograniczone SEO – polecamy firmę Sunrise System.

Anita Sikora
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się