61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Celebeauty

Celebeauty

Sklep internetowy oparty o platformę WooCommerce.

Branża kosmetyczna cechuje się dużą konkurencyjnością. W związku z tym na rynku jest dostępnych dużo różnorodnych produktów, przez co Klienci oczekują już nie tylko atrakcyjnych cen i wysokiej jakości, ale także bezpieczeństwa i wygody zakupów! Jak zatem poprawić efekt biznesowy, gdy wykorzystało się już wszystkie standardowe metody zwiększenia sprzedaży? W naszym przypadku złotym środkiem okazało się nawiązane współpracy z firmą Sunrise System!

Zastosowanie przemyślanej kampanii reklamowej w sieci przyczyniło się do wzrostu widoczności strony celebeauty.pl o prawie 330% - w efekcie jej wyświetlenia wzrosły o około 450%, a kliknięcia o prawie 85%! Wyniki pozycjonowania SEO Cloud przekonały nas, że warto inwestować w reklamę internetową. Chcąc zatem dotrzeć do maksymalnej liczby Klientów podczas świątecznego szału zakupów, wystartowaliśmy w listopadzie z kampanią Google Ads - oczywiście pod patronatem Sunrise System!

Nasza rekomendacja jest wynikiem pozytywnych doświadczeń płynących ze wspólnej relacji biznesowej.

Krzysztof Kowalski
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się