Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

CAREFLEET S.A.

CAREFLEET S.A.

Należąca do Grupy Credit Agricole spółka Carefleet S.A. prowadzi działalność w branży flotowej oferując zarządzanie flotą pojazdów, jej finansowanie w ramach leasingu, czy też usługi wynajmu długoterminowego dostosowane do zmieniających się potrzeb rynkowych. W celu zwiększenia skali oddziaływania i poszerzenia grona potencjalnych odbiorców, w marcu 2013 roku spółka zdecydowała się na skorzystanie z usługi pozycjonowania witryny internetowej w najbardziej popularnej wyszukiwarce internetowej w Polsce.

Wybór wykonawcy padł na poznańską firmę Sunrise System, której czołowa pozycja w branży dawała gwarancję skuteczności i kompleksowości działań. Już etap negocjacji potwierdził profesjonalizm ekspertów firmy, którzy przygotowali indywidualne, możliwie korzystne warunków naszej współpracy. Ponadto wspólnie ustalony zestaw fraz kluczowych, dla których nasza strona jest obecnie promowana, optymalnie odzwierciedla ofertę i gwarantuje odwiedziny osób rzeczywiście zainteresowanych naszymi usługami. Nie bez znaczenia jest również przyjazna atmosfera kontaktów ze wszystkimi pracownikami naszego partnera.

W biznesie, niezależnie od branży, niezmiennie najważniejsze są osiągane rezultaty. W związku z tym nasza ocena działań podjętych przez Sunrise System musi być najwyższa – na niemal wszystkie wybrane przez nas frazy kluczowe strona internetowa www.carefleet.pl znajduje się na pierwszym miejscu w wynikach wyszukiwania. Tak znakomity rezultat oznacza oczywiste zyski wizerunkowe oraz zwiększa grono Klientów Carefleet S.A.

Wyrażając swoje zadowolenie z trwającej współpracy pragniemy potwierdzić znakomitą skuteczność działań pozycjonerów i polecamy ich usługi przedsiębiorcom poszukującym rzetelnego partnera, zaangażowanego w osiągnięcie jak najlepszych wyników dla swoich Klientów.

Klaudia Kowalczyk
Marketing Manager Carefleet S.A.
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się