61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

CapriCorn

CapriCorn

Sklep internetowy oparty o platformę ShopGold.

Współpracę z firmą Sunrise System nawiązaliśmy w lutym 2020 roku. Przekonał nas do niej fakt, że agencja jest partnerem dostawcy oprogramowania naszego sklepu - shopGold - co sprawia, że jego promocja przebiega bardzo sprawnie. Jest to idealny przykład synergii: razem możemy więcej! Zgodnie z naszymi oczekiwaniami zostaliśmy obsłużeni kompleksowo, a efekty widać gołym okiem. Odnotowaliśmy prawie 80% więcej fraz po których mogą nas znaleźć nasi potencjalni Klienci – a co za tym idzie, o ponad 110% więcej odwiedzin.

Szczególnie doceniamy dobrą komunikację z agencją – zarówno telefoniczną jak i mailową. Dzięki indywidualnie dobranej strategii oraz orientacji na nasze potrzeby, jesteśmy spokojni o nasz serwis i sposób w jaki jest promowany. Specjaliści trzymają rękę na pulsie i reagują na wszelkie zmiany związane z naszą stroną i jej otoczeniem, które mogą mieć wpływ na jej widoczność i pozycje.

Na podstawie własnego doświadczenia polecamy współpracę z firmą Sunrise System, ponieważ osobiście przekonaliśmy się, że jest to Partner godny zaufania.

Tomasz Głuch
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się