61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

BUMP INSERO NOVA

BUMP INSERO NOVA

W Bump Insero Nova zajmujemy się sprzedażą etui ładujących do telefonów. Stworzyliśmy tą nową technologię,aby odpowiedzieć na potrzeby użytkowników smartfonów.

W dotarciu z tak innowacyjnym produktem do szerokiej grupy potencjalnych klientów pomogło nam Sunrise System. Firma od czerwca 2021 roku pozycjonuje nasz sklep internetowy www.bumpshop.eu. Współpraca bardzo pomogła nam zwiększyć zasięgi w sieci – zaczynaliśmy bowiem z tysiącem odwiedzin miesięcznie, a już po 6 miesiącach notowaliśmy ich ponad 10 tysięcy.

Sama obsługa nas jako klienta, również zasługuje na wyróżnienie. W kontakt jest zaangażowany osobiście nie tylko Doradca Klienta, ale również sam Pozycjoner, co daje duże poczucie bezpieczeństwa w razie jakichkolwiek „pożarów”. Ponadto, regularnie jesteśmy przez niego informowani o wdrażanych i planowanych zmianach na stronie.

Outsourcing w zakresie SEO jest dzisiaj powszechny. Polecamy w tym zakresie firmę Sunrise System,ponieważ poza efektami, można liczyć na pełne poczucie kontroli nad własną stroną.

Patryk Jarząbek
Dyrektor Generalny
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się