61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

buchmann

buchmann

Buchmann działa na polskim rynku wydawniczym od kilkunastu lat. W tym czasie zdecydowaliśmy się nie tylko na zdobywanie pozycji na tradycyjnym rynku księgarskim, lecz we właściwym czasie wkroczyliśmy z naszą ofertą również w przestrzeń wirtualną. Działamy w Internecie poprzez księgarnię internetową E-Buch.pl. Zagadnienie promocji jest w przypadku takiej sprzedaży równie istotne, co przy reklamowaniu sklepu, zdajemy sobie natomiast sprawę, że forma takiej reklamy musi się różnić od standardowych formatów.

Z tego względu uznaliśmy, iż pozycjonowanie księgarni internetowej to najlepszy sposób na jego ekspozycję i dotarcie do świadomości klientów. Przy pomocy specjalisty z firmy Sunrise System dobraliśmy wyrażenia kluczowe charakteryzujące naszą specyfikę i pozwalające internautom trafić na E-Buch.pl. Doświadczeni pracownicy tej firmy pozycjonerskiej podjęli również szereg czynności, aby zagwarantować nam prestiżowe miejsca w wynikach wyszukiwania.

Podpisaliśmy umowę z Sunrise System niemal rok temu. Na początku współpracy nie ponosiliśmy żadnych kosztów, natomiast prace nad optymalizacją strony rozpoczęły się natychmiast. W późniejszym etapie płaciliśmy zgodnie z cennikiem - jasnym i przejrzystym. Polecamy współpracę z Sunrise System ze względu na klarowność warunków umowy oraz wymierne korzyści płynące z pozycjonowania. Za sprawą widoczności w wyszukiwarkach mamy kilkakrotnie większe szanse na to, że internauta spragniony lektury trafi na naszą księgarnię.

Maciej Płonczyński
Prezes Zarządu
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się