61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci

BONITO.PL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

BONITO.PL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

W grudniu 2015 nawiązaliśmy współpracę z firmą Sunrise System w zakresie prowadzenia działań reklamowych Google Adwords. Firma realizuje kampanię produktową oraz remarketingową dla księgarni internetowej Bonito.pl oraz dyskontu książkowego Aros.pl.

Od początku współpracy Sunrise System wykazuje się profesjonalnym podejściem do realizacji naszych celów marketingowych i sprzedażowych. Głównym założeniem kampanii jest osiągnięcie jak największej liczby konwersji (sprzedaży), przy minimalizacji nakładów. Działania są wykonywane wzorowo, a ich efekty poddawane dokładnej analizie.Ponadto doceniamy dobry kontakt z pracownikami agencji oraz szybką reakcję na proponowane zmiany. Specjaliści agencji są z nami w stałym kontakcie, na bieżąco informują o podejmowanych działaniach oraz chętnie odpowiadają na wszelkie pytania i wątpliwości.

Polecamy firmę jako profesjonalnego partnera biznesowego.

Wojciech Mazia
Członek Zarządu
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się