61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Biuro Rachunkowe Idea sp. z o.o.

Biuro Rachunkowe Idea sp. z o.o.

Biuro rachunkowe Idea współpracuje z firmą Sunrise System od listopada 2015 roku. Zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług krajowego lidera w dziedzinie pozycjonowania, początkowo na okres trzech miesięcy w ramach pakietu SEO Starter. Było to dla nas optymalne rozwiązanie, pozwalające zweryfikować zaangażowanie partnera biznesowego oraz ocenić wybór takiej formy reklamy w Internecie. Promocja w Sieci miała zwiększyć sprzedaż konkretnych usług oraz podnieść pozycje witryny w naturalnych wynikach wyszukiwania na konkretne frazy.

Już po miesiącu na niektórych wyrażeniach kluczowych cel został osiągnięty. Zyskaliśmy wyraźnie wyższe pozycje. Pozytywnie oceniamy także zaangażowanie współpracujących z nami specjalistów. Stworzone teksty, wykonane prace optymalizacyjne oraz wsparcie techniczne składają się na wzorową obsługę. Dużym plusem jest dla nas także szeroki wybór usług i możliwość ich kompilacji w przyszłości.

Rekomendujemy firmę Sunrise System jako usługodawcę rzetelnie realizującego zlecenie.

Agnieszka Król
Prezes Zarządu Biuro Rachunkowe Idea sp. z o.o.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się