61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Biuro Plus Lewandowski s.j.

Biuro Plus Lewandowski s.j.

Firma Biuro Plus Lewandowski sp.j. współpracuje z Sunrise System sp. z o.o. w zakresie pozycjonowania od 1 lipca 2010r. Przedmiotem umowy jest pozycjonowanie strony internetowej www.ofix.pl.

Doświadczenie kilkumiesięcznej współpracy pozwala nam wysoko oceniać usługi Sunrise System. Strona została zoptymalizowana i jest promowana w sposób skuteczny – świadczą o tym raporty za usługę, obrazujące wyraźny wzrost pozycji strony na wszystkie wyrażenia kluczowe. Satysfakcjonujące wyniki pozycjonowania skłaniają nas do planów rozwijania strategii reklamowej w wyszukiwarkach o inne formy.Firma Sunrise System dostosowała strategię usługi w pełni do naszych potrzeb, a do wykonania powierzonych zadań używa technologii i metod o wysokim standardzie. Pracownicy Spółki podczas kontaktów biznesowych z naszą firmą prezentują wysoki poziom obsługi i kultury osobistej oraz nastawienie na osiągnięcie założonych celów w atmosferze pełnej współpracy.

Szczerze polecamy Sunrise System jako solidnego kontrahenta, z którym współpraca przebiega bezkolizyjnie i w życzliwej atmosferze.

Monika Węcławiak
Kierownik Działu Marketingu Biuro Plus Lewandowski s.j.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się