61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci

Biuro Obrotu Nieruchomościami \"AWAL\" Leon Maciej Królas

Biuro Obrotu Nieruchomościami \

W imieniu Biura Obrotu Nieruchomościami "AWAL" Leon Maciej Królas pragnę potwierdzić wysoką jakość usług i doradztwa ze strony Sunrise System sp. z o.o.. Firma realizuje dla nas kampanię reklamową w Internecie, opartą na promocji w naturalnych i sponsorowanych wynikach wyszukiwania oraz w mediach społecznościowych – na Facebooku i Twitterze.

SEM Menedżer z Sunrise System zapewnił nam również profesjonalną analitykę i interpretację danych pozyskanych z programu Google Analytics. Efektem prac, rozpoczętych we wrześniu 2011 roku jest osiągnięcie wysokiej skuteczności pozycjonowania w krótkim czasie niespełna 3 miesięcy, zwiększenie liczby odwiedzin pochodzących z naturalnych wyników wyszukiwania, zwiększenie liczby odwiedzin świadomych i zainteresowanych klientów.

Dzięki doradztwu ze strony specjalistów z Sunrise System podczas przebudowy naszej strony www osiągnęliśmy obniżenie współczynnika odrzuceń podczas odwiedzin użytkowników w naszym serwisie. Oceniamy Sunrise System jako rzetelnego partnera w biznesie i dostawcę wysokiej jakości usług w zakresie marketingu internetowego. Naszą grupę docelową stanowią klienci intensywnie korzystający z Internetu, ponadto w naszej branży widoczność w Sieci jest warunkiem dużej skali działania, dlatego oceniamy, że marketing internetowy będzie coraz istotniejszą częścią naszych działań promocyjnych. Polecamy Sunrise System w tym zakresie.

Leon Maciej Królas
Dyrektor Biura Obrotu Nieruchomościami "AWAL" Leon Maciej Królas
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się