61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

BIOMAR Marcin Biechowski

BIOMAR Marcin Biechowski

Profesjonalizm, zaangażowanie, wysoka specjalizacja – tymi słowami możemy określić realizowanie usług przez firmę Sunrise System w ramach reklamy w Internecie naszego przedsiębiorstwa, firmy Biomar . O ofercie i sposobie wykonywania usług dowiedzieliśmy się od współpracującej z nami spółki Watt S.A. Rezultaty, jakie osiągnęła, zrobiły na nas wrażenie. Postanowiliśmy zaufać firmie Sunrise System i podjęliśmy na próbę trzymiesięczną współpracę. W drugim miesiącu kooperacji większość promowanych fraz znalazła się w top10 naturalnych wyników wyszukiwania. To przekonało nas do kontynuowania kooperacji i jej rozbudowy. Po analizie fraz i konsultacjach ze specjalistami ds. Pozycjonowania oraz Obsługi Klienta wybraliśmy dodatkowe wyrażenia kluczowe. Obecnie możemy cieszyć się z rosnącej ilości zapytań mailowych i telefonicznych od klientów z całej Polski, którzy zainteresowani są naszą ofertą rozwiązań z zakresu fotowoltaiki.

Rekomendujemy firmę Sunrise System jako partnera w biznesie. Mieliśmy możliwość współpracy ze specjalistami, którzy posiadają aktualną i bardzo bogatą wiedzę w zakresie reklamy internetowej. Zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie techniczne, szczegółowe wyjaśnienia i kreatywne rozwiązania.

Marcin Biechowski
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się