61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Big Star

Big Star

W imieniu Big Star Limited z przyjemnością polecamy usługi firmy Sunrise System sp. z o.o., która pozycjonowała dla nas stronę www.sklep.bigstar.pl. Od momentu nawiązania współpracy reprezentujący Spółkę pracownicy dali się poznać jako osoby rzetelne, profesjonalne i zaangażowane w proces ustalania naszych celów promocyjnych w wyszukiwarkach internetowych.

Szczególnie istotne było dla nas wsparcie Sunrise System w zakresie prowadzenia nowoczesnych akcji promocyjnych dla sklepu internetowego naszej marki. Wybór partnera nie był prosty z uwagi na wartość naszej marki oraz oczekiwanie wysokiej skuteczności. Poznańska Spółka okazała się idealnym kontrahentem: efekt pozycjonowania przyszedł bardzo szybko, plasując sklep www. sklep.bigstar.pl.

Opiekę nad naszą stroną powierzono zespołowi specjalistów: doradcy, pozycjonerowi i SEM menedżerom, dzięki czemu wiemy, że była ona promowana kompleksowo. Regularny kontakt i raporty dały nam poczucie bezpieczeństwa technologicznego oraz - bezpieczeństwa inwestycji.Naszą grupą docelową są w dużej mierze ludzie młodzi, nowocześni, dla których Internet to naturalna przestrzeń funkcjonowania, a wyszukiwarki - jedno z najważniejszych narzędzi kontaktu ze światem, w tym również z modą.

Kamil Kordelas
specjalista ds. marketingu "Big Star Limited" Spółka z o.o.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się