Wyższy standard skuteczności
Klienci

BCC

BCC

BCC jest firmą konsultingową, specjalizującą się w usługach związanych z systemami informatycznymi SAP. Zajmujemy się wdrażaniem, rozwojem, serwisem i outsourcingiem SAP. Jesteśmy liderem na rynku usług SAP w Polsce.

Choć dużą część nowych zleceń pozyskujemy dzięki poleceniudotychczasowych klientów, to wiele nowych kontaktów nawiązujemy przezInternet, który jest kluczowym medium komunikacyjnym dla naszej firmy.Pozycja w wynikach wyszukiwania musi być adekwatna do naszego miejsca na rynku. Dlatego postawiliśmy na usługi Sunrise System w zakresiemarketingu internetowego.

Współpracę z Sunrise System rozpoczęliśmy w 2005 r. Zaufanie, jakimobdarzyliśmy poznańską firmę pozycjonerską, zaprocentowało. Działaniazwiązane z SEO oraz prowadzenie kampanii reklamowej w formie linkówsponsorowanych okazały się skuteczną i efektywną formą promocji.Otrzymujemy znacznie więcej zapytań ze strony potencjalnychkontrahentów.

Doceniamy zaangażowanie Sunrise System w wypromowanie naszego serwisuinternetowego na najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania. Naszawspółpraca ma wkład w umocnienie naszego wizerunku jako wiodącegodostawcy usług SAP w Polsce.

Grzegorz Grupiński
Kierownik Zespołu Marketingu i PR BCC
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się