61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci

BCC

BCC

BCC jest firmą konsultingową, specjalizującą się w usługach związanych z systemami informatycznymi SAP. Zajmujemy się wdrażaniem, rozwojem, serwisem i outsourcingiem SAP. Jesteśmy liderem na rynku usług SAP w Polsce.

Choć dużą część nowych zleceń pozyskujemy dzięki poleceniudotychczasowych klientów, to wiele nowych kontaktów nawiązujemy przezInternet, który jest kluczowym medium komunikacyjnym dla naszej firmy.Pozycja w wynikach wyszukiwania musi być adekwatna do naszego miejsca na rynku. Dlatego postawiliśmy na usługi Sunrise System w zakresiemarketingu internetowego.

Współpracę z Sunrise System rozpoczęliśmy w 2005 r. Zaufanie, jakimobdarzyliśmy poznańską firmę pozycjonerską, zaprocentowało. Działaniazwiązane z SEO oraz prowadzenie kampanii reklamowej w formie linkówsponsorowanych okazały się skuteczną i efektywną formą promocji.Otrzymujemy znacznie więcej zapytań ze strony potencjalnychkontrahentów.

Doceniamy zaangażowanie Sunrise System w wypromowanie naszego serwisuinternetowego na najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania. Naszawspółpraca ma wkład w umocnienie naszego wizerunku jako wiodącegodostawcy usług SAP w Polsce.

Grzegorz Grupiński
Kierownik Zespołu Marketingu i PR BCC
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się