61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci

Baumit Spółka z o.o.

Baumit Spółka z o.o.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zespół firmy Baumit Sp. z o.o., poszukuje nowoczesnych form promocji. Zwróciliśmy się więc do profesjonalnej firmy z dziedziny pozycjonowania stron internetowych, pragnąc jak najlepiej wykorzystać potencjał Internetu. Sunrise System, jako lider w swojej branży, przekonał nas do siebie profesjonalnym podejściem i przejrzystością działania.

Nie przeliczyliśmy się, oczekując od firmy Sunrise System usługi najwyższej jakości. Bardzo miły, ale przede wszystkim rzeczowy kontakt ze strony naszego partnera biznesowego był tym, czego z pewnością każda nowoczesna firma oczekuje. Szczegółowe informacje, jakich eksperci Sunrise System nam udzielili, pozwoliły nam wybrać optymalny pakiet dla promocji naszej firmy. Poza kompleksową obsługą z zakresu SEO, postanowiliśmy wykorzystać potencjał usługi Google AdWords. Dzięki przyjęciu takich rozwiązań zwielokrotniliśmy efekt usługi SEO, a liczba odwiedzin naszego serwisu znacząco wzrosła. Nasza strona internetowa obecnie wyświetla się na czołowych miejscach w wynikach wyszukiwania, a nasza kooperacja przebiega sprawnie i bez zgrzytów.

Polecamy firmę Sunrise System wszystkim przedsiębiorstwom, które szukają profesjonalnej i skutecznej formy promocji w Internecie.

Renata Hoffman
Specjalista ds. marketingu Baumit Spółka z o.o.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się