61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Battesimo

Battesimo

Sklep internetowy oparty o platformę Shoper.

Współpracę z firmą Sunrise System nawiązaliśmy w styczniu 2020 roku. Po ośmiu miesiącach od jej rozpoczęcia, możemy pochwalić się wzrostem liczby wyświetleń witryny o prawie 750% oraz kliknięć o ponad 1750%! Ponadto liczba wyrażeń kluczowych, na które strona jest widoczna dla naszych Klientów wzrosła o 142%, a ich średnia pozycja poprawiła się z 4 strony wyników wyszukiwania na 11 miejsce! Skuteczność obranej przez firmę strategii pozycjonowania naszego e-sklepu, potwierdzają statystyki Google Search Console oraz nasze zadowolenie z powodu odczuwalnego wzrostu sprzedaży on-line! Widzimy więcej wizyt na stronach różnych produktów i doceniamy kompleksową promocję na wiele słów kluczowych.

Jako rodzice wiemy jak ważna jest jakość produktów przeznaczonych dla dzieci, dlatego naszym Klientom oferujemy wyłącznie produkty, które sami chcielibyśmy kupić. Jako przedsiębiorcy wiemy natomiast jak ważna jest sprzedaż, dlatego innym firmom rekomendujemy wyłącznie usługi, z których sami jesteśmy zadowoleni!

Rekomendujemy współpracę z firmą Sunrise System.

Anna Artamonow
Właściciel e-sklepu battesimo.pl
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się