61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Bartnikowski Meble

Bartnikowski Meble

Firma Bartnikowski stanowi zespół specjalistów z zakresu produkcji, montażu i serwisu mebli oraz innych prac stolarskich i wykończeniowych. Renomę zawdzięczamy jakości produktów i usług, a popularność na rynku - przemyślanej strategii promocyjnej.Jej częścią jest reklama w Internecie. Zamiast inwestować w bannery czy inne typowo wyglądające ogłoszenia, postawiliśmy na efektywną kampanię w wyszukiwarkach. Polegamy w tej kwestii na profesjonalizmie firmy pozycjonerskiej, Sunrise System.
Na samym początku współpracy pozycjonerzy tej firmy dokładnie zoptymalizowali parametry naszego serwisu pod kątem wyszukiwarek, a następnie rozpoczęli systematyczną pracę. Jej szczegóły są dla nas dostępne w każdej chwili, ale dla nas najważniejsze są dwie kwestie: po pierwsze pewność, że na każdym etapie pozycjonowania profesjonaliści z Sunrise System stosują metody uczciwe, a więc bezpieczne. A po drugie - rezultat. Wzrost pozycji w wyszukiwarkach nie budzi wątpliwości, jest widoczny dosłownie na pierwszy rzut oka po wpisaniu definiujących naszą ofertę wyrażeń kluczowych - i to dla dokładnie sprofilowanego internauty, który jest potencjalnie zainteresowany skorzystaniem z naszych usług.

Jestem przekonany, że pozycjonowanie z Sunrise System to doskonała alternatywa dla reklamy tradycyjnej oraz recepta na sukces w Internecie. W Internecie, a więc właściwie wszędzie.

Maciej Bartnikowski
Właściciel Bartnikowski Meble
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się