61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Auto Kids

Auto Kids

Importem i dystrybucją zabawek dla dzieci zajmujemy się od 1991 roku. Zakładając sklep internetowy, zależało nam na zwiększeniu sprzedaży. Współpracę z firmą Sunrise System rozpoczęliśmy w roku 2018 i trwa ona do dziś. Był to dla nas przełomowy moment w biznesie - trafiliśmy na firmę, która pomogła nam uwidocznić się w kręgu zainteresowanych naszymi produktami!

Nasze wyświetlenia od początku współpracy wzrosły o ponad 5800%, a liczba kliknięć o prawie 2500%! Zależało nam na wysokich pozycjach na hasła związane z samochodami dla dzieci i osiągamy w tym segmencie cały czas świetne noty! Co więcej, średnia pozycja fraz, na które Google indeksuje nasz e-sklep, wzrosła o ok. 2 strony wyników wyszukiwania. Na słowa uznania zasługuje kontakt z zespołem realizującym usługę. Otrzymujemy bowiem odpowiednią pomoc i wsparcie, ale także ludzkie podejście. SEO Cloud jest idealnie dopasowany do naszych potrzeb. Zdecydowanie polecamy firmę Sunrise System zarówno poczatkującym sklepom internetowym jak i tym, które działają już długi czas.

Cezary Mędrzycki
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się