61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci

Auto Diug

Auto Diug

Firma Auto Diug jest Autoryzowanym Dealerem samochodów marki Fiat, Alfa Romeo, Seat, Honda, Isuzu oraz SsangYong, a od roku 2010 również samochodów marki Honda pod nazwą Igmar Ad Sp. z o.o. Działamy od lat 70-tych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, prezentujemy naszą firmę, modele samochodów oraz usługi serwisowe w Internecie: na firmowej stronie i firmowym profilu na Facebooku. W 2012 roku zdecydowaliśmy się na zlecenie przygotowania strategii promocyjnej naszej strony profesjonalnej firmie konsultingowej z branży SEM. Spośród licznych ofert wybraliśmy Sunrise System – spółkę znaną na rynku i cenioną za doświadczenie w obsłudze licznych kampanii. Skorzystaliśmy z usługi łączącej różne narzędzia skutecznej reklamy internetowej: Pakiet SEM Asystent. W ramach usługi możemy liczyć na fachową analitykę, promocję i doradztwo w zakresie wyróżniania marki w Internecie. Strona www.autodiug.fiat.pl została zoptymalizowana i jest pozycjonowana pod kątem odpowiednich wyrażeń kluczowych.

Równolegle prowadzona była kampania Google AdWords oraz optymalizacja profili w mediach społecznościowych. Dzięki pracy zespołu z Sunrise System – pozycjonera, copywritera, specjalisty Google AdWords i Google Analytics – nasza strona stała się przyjazna wyszukiwarkom, dostępna dla potencjalnych klientów.

Kompleksowa usługa zaoferowana przez Sunrise System pozwoliła nam na skuteczną promocję naszej firmy w Internecie bez zbędnych kosztów i straty czasu. W przypadku tak specjalistycznych zadań outsourcing okazał się najlepszym wyborem. Doceniamy, że cały czas mamy kontrolę nad prowadzoną kampanią poprzez narzędzia Google Analytics, wygodny Panel Klienta AdWords oraz stały kontakt z opiekunami kampanii.

W imieniu Auto Diug polecam Sunrise System i pracownikom Spółki za rzetelne doradztwo i skuteczne działania marketingowe w Internecie.

Iwona Diug
Właściciel Auto Diug
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się