61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci

audio-sat

audio-sat

Firma Audio Service od wielu lat w wysoce wyspecjalizowanej branży wyrobów medycznych, jakimi są aparaty słuchowe. Należąc do koncernu SIEMENS, jesteśmy obecnie jedynym czołowym producentem aparatów słuchowych na świecie. Dzięki ciągłym innowacjom i postępowi technologicznemu możemy oferować coraz doskonalsze rozwiązania dla osób niedosłyszących. Naszą misją jest podnoszenie jakości życia tej grupy osób, tym bardziej, że stanowi ona 15% populacji i stale rośnie. Chcielibyśmy, by osoby niedosłyszące z łatwością znajdywały informacje o produktach, funkcjonowaniu narządu słuchu oraz były w stanie szybko i sprawnie znaleźć naszych biznesowych partnerów - protetyków słuchu lub akustyków - w swoim regionie.

Z tego względu postanowiliśmy na dwie uzupełniające się metody promocji w Internecie - medium coraz częściej wykorzystywanym przez społeczeństwo, w tym także przez osoby starsze. Pierwszą z nich jest pozycjonowanie naszych stron internetowych na czołowych miejscach wyników wyszukiwarek, a drugą - uzupełniająca ją kampania linków sponsorowanych.

Aby osiągnąć nasz cel zaufaliśmy liderowi usług internetowych, Sunrise System. Ta firma zachęciła nas kompleksowością swoich działań oraz dość przejrzystą ofertą, przede wszystkim jednak - zaangażowaniem pracowników.

Dzięki firmie Sunrise System jesteśmy widoczni w najbardziej popularnych wyszukiwarkach internetowych umacniając tym samym prestiż i wysoką pozycję naszej firmy w Polsce. Dodatkowo, dzięki dobrze przygotowanej kampanii linków sponsorowanych staliśmy się bardziej widoczni w Internecie.

Nasza firma, mając kilka stron internetowych, korzystała dotychczas z usług innych firm pozycjonerskich, jednak nie dorównują one ani osiągnięciom, ani profesjonalizmowi Sunrise System.

Piotr Burzyński
Prezes Zarządu Audio Service
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się