61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci

Aster-Lift Sp. z o.o.

Aster-Lift Sp. z o.o.

Firma Aster-Lift Sp. z o.o. od 15 specjalizuje się w serwisie ogumienia dla pojazdów wolnobieżnych, takich jak wózki widłowe czy inne urządzenia transportu wewnętrznego. Z reklamy w postaci linków sponsorowanych korzystamy o kilku miesięcy, w oparciu o pakiety z oferty firmy Sunrise System.

Internet jest bardzo ważnym narzędziem marketingowym, dlatego od początku współpracy postawiliśmy na dość szeroko zakrojoną i agresywną strategię. Wykorzystujemy długą listę słów kluczowych, przygotowaną w oparciu o wiedzę i doświadczenie Sunrise System, oraz zróżnicowane teksty linków. Ruch na naszej stronie wzrósł odczuwalnie – widzimy więc, że kampania linków przynosi efekty.

Rekomendujemy Sunrise System jako specjalistę w obsłudze kampanii AdWords. Dzięki fachowemu poprowadzeniu kampanii jesteśmy widoczni w Google i nie dajemy się zdystansować konkurencji.

Maciej Sutor
Specjalista ds. sprzedaży internetowej Aster-Lift Sp. z o.o.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się