61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Asamed

Asamed

Asamed to firma zatrudniająca doświadczonych i zaangażowanych pracowników, którzy zajmują się doradztwem, sprzedażą i serwisem urządzeń laboratoryjnych. Z racji specyfiki branży musimy koncentrować się na fachowości i jakości.

Zależy nam na zaufaniu naszych klientów, dlatego również reklama naszej firmy powinna być przyjazna i wiarygodna. Jak to osiągnąć? Sunrise System opracowało strategię promocji witryny internetowej naszej firmy, za pośrednictwem której intensywnie komunikujemy się z aktualnymi i potencjalnymi klientami. Pierwszym krokiem była analiza kondycji naszej strony w wyszukiwarkach, czyli ocena jej parametrów pod kątem algorytmów sieciowych. Okazało się, że wymaga on optymalizacji. Przydzielony do naszej strony pozycjoner dokonał jej bardzo szybko. Specjalista ds. marketingu pomógł w doborze odpowiednich fraz kluczowych. Dzięki stałej pracy naszego pozycjonera nasz serwis "wskoczył" do pierwszej dziesiątki, wypozycjonowany solidnie na te właśnie wyrażenia. My nic nie musimy robić - regularne raporty dają nam wgląd w przebieg prac.

Życzymy innym firmom równie profesjonalnie poprowadzonej kampanii w wyszukiwarkach, jak to ma miejsce w przypadku pozycjonowania przez Sunrise System. Daje to efekty marketingowe, ważne w działalności wszystkich firm.

Piotr Szymkowiak
Koordynator działu sprzedaży zagranicznej ASAMED Sp. z o.o.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się