61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci

ANDRZEJ BATORSKI ABarton

ANDRZEJ BATORSKI ABarton

Z pełnym przekonaniem polecam firmę Sunrise System jako partnera w zakresie promocji internetowej. Od ponad roku korzystam zarówno z pozycjonowania, jak i elastycznej kampanii linków sponsorowanych. Tak dobrana strategia znacznie zwiększyła widoczność mojej oferty, co przełożyło się na bardzo dobre efekty biznesowe.

Zajmujemy się kowalstwem artystycznym. Głównym źródłem przychodu są indywidualne zamówienia. W promocji strony skoncentrowaliśmy się na frazach, dzięki którym strona miała być widoczna dla klienta detalicznego. Dzięki Sunrise System już po miesiącu na wszystkie wybrane wyrażenia kluczowe witryna www.e-statuetki.pl znalazła się w top 10. Porównując obecną sytuację z okresem przed nawiązaniem współpracy z Sunrise System dostrzegam wzrost widoczności o 200%. Jest to rezultatem stałej obecności domeny w top 4 naturalnych wyników wyszukiwania na wszystkie promowane frazy. Kompleksowe działania w ramach optymalizacji strony internetowej przyczyniły się do poprawy jej widoczności w Internecie. Dodatkowo wzrosła również rozpoznawalność mojej marki wśród dużych klientów biznesowych, co przełożyło się na zwiększenie liczby zamówień.

Aby zmaksymalizować efekt promocji w sieci zaproponowano mi okresowe uruchamianie kampanii linków sponsorowanych. Synergia tych procesów przełożyła się na dwukrotny wzrost wskaźnika CTR z ruchu organicznego w ciągu sześciu miesięcy. Poprawa współczynnika klikalności pozytywnie wpłynęła na pozycje w sieci partnerskiej, dzięki czemu udało się dotrzeć do szerokiego grona nowych Klientów. Rekomendację Sunrise System opieram na własnym doświadczeniu. Zgodne z oczekiwaniami wyniki, wsparcie techniczne, stały kontakt oraz indywidualnie dopasowane rozwiązania skłoniły mnie do przedłużenia współpracy.

Andrzej Batorski
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się