61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Amitur

Amitur

Biuro Turystyczne AMITUR istnieje od 1990, a od 2004 roku organizuje obozy i kolonie odchudzająco-kondycyjne dla młodzieży oraz wczasy odchudzające dla dorosłych. Naszą misją jest wspieranie osób odchudzających się w ich dążeniu do szczupłej sylwetki, a zarazem poprawa zdrowia. Organizowane przez nas wyjazdy nie tylko ułatwiają rozpoczęcie trudnego procesu odchudzania, ale poprzez edukację i doradztwo uczą, jak robić to mądrze i efektywnie. Ponadto jest to także aktywny, dający zastrzyk nowej energii wypoczynek, realizowany w komfortowych warunkachwielu renomowanych polskich ośrodków wypoczynkowych.

Aby propagować zdrowy sposób odchudzania, stworzyliśmy w 2004 rokuserwis internetowy www.amitur.pl związany z tą tematyką. Jego promocję rozpoczęliśmy w 2006 roku poprzez nawiązanie współpracy z pozycjonerami z firmy Sunrise System. Doświadczony pracownik tej firmy z dużym zaangażowaniem pracował nad naszą stroną, aby wypromować ją do pierwszej dziesiątki w wyszukiwarkach. Dzięki temu strona stała się łatwiej dostępna dla osób zainteresowanych tematem odchudzania, co przełożyło się na pozyskanie znacznie większej liczby klientów. W tej chwili można śmiało powiedzieć, że jesteśmy liderem w naszej branży.

Jestem zadowolona ze współpracy z firmą Sunrise System nie tylko zpowodu efektywności pozycjonowania serwisu, ale także z powodu miłej ikompetentnej obsługi, jasnych zasad współpracy, rzetelności idotrzymywania terminów.

Anna Tarnowska-Person
Właścicielka B.T.Amitur
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się