Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Amer-Tour

Amer-Tour

Biuro Podróży Amer Tour powstało w 2003 roku. Ważne jest więc dla nas, by klienci zauważyli, jak się zmieniamy i co mamy im do zaproponowania. Chcemy szybko reagować na potrzeby klientów, stąd najlepszym środkiem do zaprezentowania oferty w naszym przypadku jest Internet. Dynamiczny rozwój w ostatnim okresie jest niewątpliwie zasługą widoczności naszego biura w Internecie.

Dostępność naszych usług zależy w dużej mierze od tego, czy użytkownik Internetu szukający dobrego biurapodróży dowie się o naszym istnieniu. Prawie wszyscy wolą dziś kupować i rezerwować wszelkiego rodzaju bilety przez Internet.

Dlatego zwróciliśmy się o fachowe wsparcie ze strony firmy SunriseSystem. Zależało nam na takim zlokalizowaniu strony internetowej www.ebilety24.pl, by była ona szybko i łatwo zauważalna w wyszukiwarkach potencjalnych klientów. Usługa pozycjonowania oferowana przez Sunrise System okazała się idealnąodpowiedzią na naszą potrzebę promocji w Internecie.Z pełnym zaufaniem powierzyliśmy opiekę nad nasza witryną zaangażowanemu pracownikowi firmy SunriseSystem. Od trzech lat opiekun naszej strony jest zawsze pomocny, uważny i życzliwy. Umożliwia nam wgląd w pracę nad promowaniem naszej strony, jednocześnie przejmując od nas trud efektywnej reklamy w Internecie.

Szymon Grudziński
Właściciel PHU Amer-Tour
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się