61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

almi

almi

Pozycjonowaniem strony powerkiteshop.pl od sierpnia 2007 zajmuje się indywidualnie przydzielony pozycjoner z Sunrise System. W zakres jego obowiązków wchodzi regularna optymalizacja serwisu , podnoszenie jego pozycji w wynikach wyszukiwania oraz raportowanie efektów swojej pracy.

W chwili obecnej możemy stwierdzić, że optymalizacja serwisu pod kątem wyszukiwarek okazała się dobrym krokiem ku budowaniu wizerunku i przyciąganiu osób skłonnych do zakupów. Serwis jest widoczny na pierwszej stronie wyników na wybrane przez nas wyrażenia, dzięki czemu pozycjonowanie ułatwia zainteresowanym użytkownikom odnalezienie naszej oferty wśród wyników wyszukiwania.

Dzięki Sunrise System ta forma promocji ma charakter profesjonalnych i kompleksowych działań. Z uwagi na układającą się dobrze współpracę z Sunrise System możemy rekomendować tę usługę jako sposób na reklamę uczciwą, a przy tym nowoczesną i przynoszącą konkretne efekty w postaci większej popularności w Internecie.

Tomasz Mielcarek
Dyrektor ds. marketingu i sprzedaży Almi S.A.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się