Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Alfa

Alfa

Od 10 lat firma Alfa należy do czołówki w branży uszczelnieńtechnicznych i wyrobów gumowych. Od początku działalności kładziemynacisk na profesjonalną obsługę klientów. Chętnie korzystamy z każdejmożliwości, która poprawia te standardy.

Skorzystaliśmy z usługi audytu, zaoferowanej przez firmę Sunrise System,by poznać słabe i mocne strony naszej oferty. Rzetelne wywiązanie się z zadaniaprzez Sunrise System spowodowało, że zaufaliśmy im i w 2005 rokupowierzyliśmy naszą stronę internetową. Sunrise System zajął sięwypozycjonowaniem jej do pierwszej dziesiątki. Dostosowali oniprecyzyjnie naszą witrynę do kryteriów wyszukiwania w Google. Dziękitemu strona internetowa firmy Alfa znalazła się na bardzo korzystnychmiejscu. Informujemy w ten sposób naszych klientów o jakości produktów.Ma to oczywiste znaczenie handlowe.

Zadowoleni w pełni z sumiennej pracy zespołu Sunrise System, w 2007przedłużyliśmy umowę z nimi. Dobrze współpracować z kimś, komu - podobniejak nam - zależy na niezawodności. Sunrise System wypracował gwarantowaneefekty. Dobrze być na pierwszym miejscu.

Paweł Porębski
Właściciel Alfa
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się