61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Agrifood

Agrifood

Firma Agrifood sp. j. z Bojanowa należy do wiodących firm w branży surowców chemicznych szeroko wykorzystywanych w przetwórstwie, przemyśle spożywczym i rolnictwie.

Zależy nam na wiarygodności i satysfakcji naszych Klientów - jakość w produktach bezpośrednio stosowanych w żywności czy hodowli to sprawa pierwszorzędna. W trosce o wygodę transakcji przedstawiamy naszą ofertę w serwisie internetowych i tą drogą doradzamy oraz przyjmujemy zapytania i zamówienia. Wiemy, jak zagęszczona jest liczba ofert prezentowanych w sieci, dlatego zwróciliśmy się do firmy Sunrise System o uwidocznienie naszej strony w Internecie.

Zespół Sunrise System wywiązał się z zobowiązania, iż wypromuje naszą witrynę do pierwszej dziesiątki wyników wyszukiwania. Tym samym nasz cel - reklama i widoczność - został osiągnięty. Współpraca z pracownikami firmy przebiega bardzo harmonijnie, począwszy od negocjacji, przez ustalanie warunków umowy po przebiegu prac.

Polecamy pozycjonerów z Poznania jako grupę świetnie wykształconych, dynamicznych fachowców, którzy wiedzą, jak wypracować sukces w Internecie.

Jacek Laskowski
Współwłaściciel Agrifood Sp.j.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się