61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

Abby

Abby

Tylko powołując się na opinie setek klientów firmy Abby możemy mówić o serwisie Intymnabielizna.pl jako o sklepie lubianym i docenianym przez internautów. Starannie dobieramy produkty do naszego katalogu, dzięki czemu możemy zaoferować bieliznę modną i odpowiednią na wiele okazji, o najwyższej jakości.

Tworząc sklep w Sieci zadaliśmy sobie jedno pytanie: jak go wypromować? Samodzielnie trudno tego dokonać, reklamując się tradycyjnie - tym bardziej. Dlatego pomysł na pozycjonowanie pojawił się w odpowiednim momencie jako najlepsza odpowiedź na pytanie o dobrą promocję w Sieci. Oddaliśmy serwis w ręce pozycjonerów z Sunrise System - ta firma przoduje na rynku usług internetowych.

Sunrise System pozycjonuje nas od ponad roku. Specjaliści zatrudnieni firmie od początku wkładają wiele wysiłku i kreatywności w optymalizację serwisu, zbudowanie sieci linków. Przynosi to efekt, który łatwo możemy zweryfikować: wpisując charakteryzujące naszą działalność i popularne wśród internautów wyrażenia kluczowe, widzimy, gdzie pojawia się nasza strona. Z przyjemnością stwierdzamy, ze za sprawą prac pozycjonerów z Sunrise System wyświetla się w pierwszej dziesiątce. Dlatego jesteśmy zobowiązani udzielić firmie jak najlepszych rekomendacji. Dobre słowo klienta to najlepsza reklama - sami to wiemy.

Tomasz Pawłowski
Właściciel
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się