61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

7milowy

7milowy

Sunrise System jest firmą profesjonalną, o bogatym doświadczeniu i wiedzy fachowej - którymi dzieli się ze swoimi partnerami. Konsultanci Sunrise System przykładają dużą wagę do zrozumienia potrzeb swoich Klientów, starannie je analizując i poszukując optymalnych rozwiązań.

Partnerskie podejście do współpracy szybko przynosi efekty: już wkrótce po podjęciu współpracy z Sunrise System odnotowaliśmy znaczny wzrost zainteresowania naszą stroną www, a w konsekwencji również oferowanymi przez nas usługami wdrażania systemów wspomagających zarządzanie.

Oferta naszej firmy skierowana jest do menedżerów najwyższego i średniego szczebla zarządzania, dla których Internet jest pierwszym źródłem informacji i naturalnym środowiskiem pracy. Dlatego też strategia marketingowa firmy ponad tradycyjne kanały dotarcia, takie jak np. reklama prasowa, przedkłada dobry wizerunek w sieci.Dzięki skutecznej promocji w wyszukiwarkach internetowych, prowadzonej przez firmę Sunrise System, 7milowy jest dziś w swoim segmencie rynku marką dobrze rozpoznawaną, należącą do czołowych firm w branży. Nasi potencjalni klienci już nie pytają: "7milowy? Czy państwo produkują buty?" - jak to się zdarzało w 2004 roku.Jestem przekonana, że nasze wysiłki wsparte doświadczeniem Sunrise System w zakresie budowania wizerunku w sieci zaowocują kolejnymi sukcesami.

Beata Zbrowska
Kierownik ds. Marketingu w firmie 7milowy
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się