61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci

Firma EMET

 Firma EMET

Sklep internetowy oparty o platformę Shoper.

Z pełnym przekonaniem polecam firmę Sunrise System jako partnera w reklamie internetowej. Mam przyjemność współpracować z tą marką od 2014 roku i planujemy ją kontynuować. Promocja strony objęła kampanię linków sponsorowanych, po której już po miesiącu sprzedaż wzrosła, a następnie pozycjonowanie. Tu efekty widoczne były już po dwóch miesiącach. Kolejnym krokiem było utworzenie profilu w mediach społecznościowych, co zaowocowało zwiększeniem ruchu na stronie.

Nie tylko chcę zarekomendować Sunrise System, ale przede wszystkim podziękować za współpracę osobom zaangażowanym w promocję naszej strony: specjaliście ds. pozycjonowania, copywriterowi, specjaliście ds. linków sponsorowanych oraz opiekunom z działu obsługi za dopasowanie metod reklamy do naszych potrzeb.

Tomasz Wielgopolan
Firma EMET (golibroda sklep.pl)
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się