61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Klienci
Pozycjonowanie dla

„BUDNER” S.A.

„BUDNER” S.A.

Ogromna konkurencja w branży budowlanej w Polsce wymusza na firmach poszukiwanie coraz to nowych, efektywniejszych form promocji.

W 2010 roku firma Budner S.A. zdecydowała się na inwestycję w nowoczesną formę promocji w Internecie – pozycjonowanie firmowej strony internetowej. Chcąc osiągnąć jak najlepsze wyniki, nawiązaliśmy współpracę z Sunrise System sp. z o.o.

Od pierwszego kontaktu naszych firm zetknęliśmy się z rzeczową, profesjonalną obsługą. Nasz serwis internetowy został dostosowany do wymogów wyszukiwarek, co wkrótce zaczęło przynosić korzyści. Z przyjemnością obserwujemy stałe wysiłki pracowników Sunrise System w celu podniesienia miejsca naszej strony w wynikach wyszukiwania oraz zwiększenia prestiżu naszej firmy.

Po dwóch latach owocnej współpracy, Budner S.A. wyraża zadowolenie z jej wyników oraz poleca firmę Sunrise System sp. z o.o. jako specjalistę najwyższej jakości

Marek Budner
Prezes Zarządu „BUDNER” S.A.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się