Wyższy standard skuteczności
Oferta

Cennik PPC

Cena za kliknięcie w link z danej frazy to punkt wyjścia w szacowaniu budżetu na kampanię Google Ads. W najbardziej konkurencyjnych branżach cena za kliknięcie sięga kilkudziesięciu złotych – wiemy przy tym, jak obniżać stawkę, i zachować wysoka pozycję w licytacji z innymi reklamodawcami.
Planujesz kampanię sezonową? Skorzystaj z wygodnej, niezobowiązującej usługi na proformę.
Oczekujesz stałej widoczności w sponsorowanych wynikach wyszukiwania? Oszczędzaj na długofalowej współpracy na podstawie umowy.
Ceny za kampanie rozpoczynają się od:
Prowadzimy kampanię od (cena za pakiet):do wyboru PROFORMAlub UMOWA
kliknięciaopłata za obsługękliknięciaopłata za obsługę
Prowadzimy kampanię od:cena za pakiet:499 złdo wyboru PROFORMAkliknięcia:350 złopłata za obsługę:149 złlub UMOWAkliknięcia:360 złopłata za obsługę:139 zł
Jaki Pakiet jest odpowiedni dla mojego biznesu?
W celu oszacowania kosztów Twojej indywidualnej kampanii i sprawdzenia aktualnych promocji, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami biznesowymi:
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu, adres: Plac Andersa 3, 61-894 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000489705, reprezentowana przez Komplementariusza, spółkę Sunrise System Sp. z o.o. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się