61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Lokalizacje

Pozycjonowanie lokalne – Wałbrzych

Rozwój technologii oraz powszechny dostęp do Internetu stworzył nowe możliwości marketingowe dla różnych przedsiębiorstw. Jednym z coraz częściej używanych narzędzi, pozwalających na promocję firmy np. z Wałbrzycha, jest pozycjonowanie lokalne. Ma za zadanie zwiększyć widoczność danej witryny w wyszukiwarce Google, czego efektem będzie zwiększenie liczby Klientów, będących mieszkańcami miasta bądź turystami licznie przybywającymi, by odwiedzić Zamek Książ czy Muzeum Porcelany.

Pozycjonowanie stron - co to jest?

W największym, a przy tym precyzyjnym skrócie - jest to szereg rozmaitych działań optymalizacyjnych, które zwiększają widoczność strony internetowej firmy w wyszukiwarce Google.
Wykorzystywanie tego narzędzia na użytek regionalny działa na takiej samej zasadzie, jak pozycjonowanie ogólne, jednak jest bardziej szczegółowe w przedstawianiu internaucie wyników jego zapytań.
Bądź widoczny w Google!
Sprawdzimy Twoją stronę WWW i przygotujemy dla Ciebie ofertę
Dzięki temu narzędziu lokalny użytkownik może szybko znaleźć interesujące go miejsce, sklep lub usługę. Bowiem po wpisaniu zapytania w wyszukiwarkę Google przedstawi mu witryny firm, których siedziby znajdują się w pobliżu - w danym mieście, dzielnicy lub regionie.
Pozycjonowanie lokalne stron internetowych firm z Wałbrzycha generuje obustronne korzyści. Użytkownikowi ułatwia znalezienie restauracji w pobliżu rynku albo salonu kosmetycznego na Podgórzu, a dana firma ma szansę na rozwój i pozyskiwanie stałych Klientów mieszkających w mieście lub okolicach, jak i sezonowych, jak turyści przyjeżdżający, by zobaczyć Kolegiatę pw. Matki Bożej Bolesnej i św. Aniołów Stróżów czy Ratusz.

Jak to działa w praktyce?

Najłatwiej będzie przedstawić działanie tego rodzaju marketingu na przykładzie. Do miasta często przybywają turyści. Ze względu na to, że Wałbrzych oferuje wiele atrakcji, osoby te planują tygodniowy pobyt. Przez ten czas muszą się gdzieś zatrzymać, więc wpisują do wyszukiwarki frazę “Wałbrzych noclegi”.
Pozycjonowanie lokalne wykonywane przez agencję SEO bazuje na wykorzystaniu słów kluczowych, które zawierają właśnie lokalizację. Dzięki temu użytkownik łatwiej dotrze do witryny i wykupi nocleg właśnie w Twoim hotelu.
Nie wiesz jak oceniana jest Twoja strona WWW?
Skorzystaj z naszego autorskiego narzędzia, uzyskasz informacje w niecałą minutę!
Narzędzie to jest ważne nie tylko z perspektywy turystów, ale i Wałbrzyszan. Wiele codziennych spraw wymaga załatwienia ich na żywo i to jak najszybciej. Wobec tego mieszkaniec Piaskowej Góry będzie szukał fryzjera w swojej dzielnicy, a nie centrum miasta. Jeśli więc strona Twojego lokalu będzie odpowiednio zoptymalizowana pod kątem frazy “fryzjer Piaskowa Góra”, algorytm Google dopasuje zapytanie użytkownika do konkretnego wyniku, jakim jest Twoja strona internetowa! W ten sposób trafisz do większej ilości lokalnych odbiorców.
Potencjał marketingowy, jaki stwarza pozycjonowanie lokalne, najlepiej obrazuje tabelka przedstawiająca liczbę danych wyszukiwań wpisywanych w Google w ostatnim miesiącu oraz prognozowaną liczbę tychże w kolejnych miesiącach.
FrazaWyszukiwania Prognozy
wałbrzych noclegi2 4001 000
wałbrzych atrakcje9 9003 600
zamek książ165 00074 000
praca wałbrzych22 20022 200
hydraulik wałbrzych260260

Jak pozycjonować lokalną stronę?

W agencji SEO Sunrise System już od wielu lat zajmujemy się zwiększaniem widoczności witryn danej firmy. Mamy doświadczenie w pozycjonowaniu, także lokalnym, zarówno stron dużych, jak i małych przedsiębiorstw, zatem możesz powierzyć nam pozycjonowanie Twojego biznesu. Nasze usługi kierujemy do rozmaitych przedsiębiorstw, także z Wałbrzycha, o najróżniejszych zakresach działania.
Ten pakiet obejmuje pozycjonowanie całego serwisu danego przedsiębiorstwa, a dzięki naszemu doświadczeniu i specjalistom w dziedzinie SEO, jest doskonale dopasowany do potrzeb Twojej działalności. W jego ramach zajmujemy się m.in. tworzeniem wizytówek na Mapach Google, pełną optymalizacją techniczną strony czy przygotowywaniem tekstów zawierających niezbędne frazy.
czyli reklamy Google Ads, Facebook i inne formy promocji online
To rodzaj dyskretnej kampanii reklamowej przeprowadzanej za pomocą sponsorowanych linków Google Ads. Dzięki tej usłudze reklama wyświetla się nad wynikami wyszukiwania. Ze względu na to, że jest nienachalna, użytkownik nie traktuje jej tak, jak potraktowałby klasyczną reklamę, tylko jak odpowiedź na swoje zapytanie!

Reklama strony lokalnej firmy

Wykorzystanie tego rodzaju marketingu to korzyść zarówno dla Twojej firmy, jak i dla całego miasta oraz regionu!
Inwestując w pozycjonowanie lokalne możesz przyczynić się do rozwoju swojej restauracji niedaleko Książa czy sklepu z pamiątkami na wałbrzyskim rynku, ale nie tylko. Decydując się na skorzystanie z usług agencji SEO Sunrise System ułatwiasz mieszkańcom oraz turystom znalezienie właściwej usługi lub produktu. Pozwalasz, aby regionalni odbiorcy szybko znaleźli to, czego akurat potrzebują, czyt. Twoją firmę!
 
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się