61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Lokalizacje

Pozycjonowanie lokalne – Tychy

Łatwość i szybkość wyszukiwania informacji, jaką gwarantuje Internet sprawia, że stał się on częścią życia prawie każdego z nas. Pozycjonowanie stron internetowych pozwala poprawić widoczność witryny w wynikach wyszukiwania oraz odnaleźć praktycznie każdy produkt czy usługę, jakiej poszukujemy. To dlatego chętnie korzystają z niego zarówno większe, jak i mniejsze przedsiębiorstwa, które część swojego biznesu przeniosły właśnie tutaj – do sieci. SEO lokalne prowadzone przez agencję SEO pozwala dotrzeć nie tylko do większego grona potencjalnych klientów, ale także ułatwia im odnalezienie poszukiwanego produktu lub usługi w swojej okolicy. Jak działa i do kogo jest kierowane?

Czym jest pozycjonowanie lokalne?

Jego sposób działania najprościej można wytłumaczyć na konkretnym przykładzie. Wyobraź sobie, że jesteś mieszkańcem Tych i któregoś dnia, gdy w pośpiechu pijesz poranną kawę, dzieci bawiące się na podwórku wybijają piłką Twoje okno. Potrzebujesz szybkiej pomocy, ponieważ spieszysz się do pracy, dlatego sięgasz po telefon i w wyszukiwarce wpisujesz hasło „szklarz Tychy”. Na ekranie pojawią się strony z usługami szklarskimi najbliżej Ciebie, których właściciele zadbali wcześniej o odpowiednie o pozycjonowanie lokalne swojej witryny. Podobnie będzie w każdym innym przypadku, gdy miejscowy mieszkaniec lub przejezdny turysta będą poszukiwali danej usługi lub produktu wpisując w wyszukiwarkę dodatkowo nazwę miejscowości.
Bądź widoczny w Google!
Sprawdzimy Twoją stronę WWW i przygotujemy dla Ciebie ofertę

Przykłady pozycjonowania lokalnego stron dla klientów z Tych

Dzięki niemu możesz skutecznie wypromować swoją markę niezależnie od jej charakteru, wielkości czy rozpoznawalności. Rozwiązanie to skierowane jest zarówno do właścicieli restauracji, hoteli, szklarzy, hydraulików, mechaników samochodowych, jak i aptek. Sprawdź tabelę poniżej, w której znajdziesz wyżej wymienione branże i sam oceń potencjał pozycjonowania ich stron dla Tych.
FrazaPrognozowana miesięczna liczba zapytań wg Planera Słów Kluczowych
restauracja tchy5 400
fhotel tychy2 400
szklarz tychy390
hydraulik tychy480
mechanik samochodowy tychy590
apterka tychy2 900
Powyższe liczby to suma wyszukiwań podanego hasła w ciągu zaledwie miesiąca. Oznacza to, że internauci poszukiwali w Tychach szklarza aż 390 razy. Firmy świadczące tego rodzaju usługi, które zadbały o pozycjonowanie lokalne swojej strony internetowej miały okazję pojawić się w wynikach wyszukiwania i zdobyć właśnie taką liczbę klientów w danym miesiącu.
Nie wiesz jak oceniana jest Twoja strona WWW?
Skorzystaj z naszego autorskiego narzędzia, uzyskasz informacje w niecałą minutę!

Usługi agencji SEO Sunise System dla Twojej firmy

W ramach SEO lokalnego proponujemy dwie podstawowe usługi, które pomogą internautom skutecznie odnaleźć Twoją stronę internetową w poszukiwaniu konkretnych produktów lub usług, a Tobie powiększyć grono swoich klientów.
Dzięki pisanym przez nas tekstom możesz działać wielowymiarowo i nie skupiać się jedynie na podstawowych frazach. Nie korzystamy z jednej frazy dla całej strony, ale ustalamy ją w oparciu o każdą podstronę i jej charakterystykę. W ramach pakietu otrzymasz nie tylko unikalne treści, ale także wizytówkę na Mapach Google i grafiki dostosowane do urządzeń mobilnych.
czyli reklamy Google Ads, Facebook i inne formy promocji online
Usługa, która polega na przygotowaniu kampanii reklamowej przez naszych certyfikowanych specjalistów Google Ads . Dzięki niej Twoja firma będzie lepiej widoczna w sieci, a strona zyska więcej kliknięć.

Przedsiębiorco z Tych, pozycjonuj swój biznes lokalnie!

Jak widzisz, nie tylko fabryka Fiata czy Tyskie Browarium mogą liczyć na uwagę w Tychach. Niezależnie od wielkości czy rozpoznawalności firmy oraz charakteru jej działalności, możesz łatwo dotrzeć do potencjalnych klientów. Na pomoc naszej agencji SEO możesz liczyć każdego dnia – dzięki temu, że jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów zadbamy o skuteczne pozycjonowanie lokalne Twojej strony, abyś mógł cieszyć się szerokim gronem klientów z Twoich okolic.
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się