61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Lokalizacje

Pozycjonowanie lokalne – Szczecin

Na przykładzie miasta posiadającego 400 000 mieszkańców oraz blisko 37 000 jednoosobowych działalności gospodarczych, można bardzo szybko zauważyć, jak istotne w dzisiejszych czasach jest pozycjonowanie lokalne. Szczecin oferuje prawdziwe spektrum usług - od mechaników, przez adwokatów, aż po ogromne przedsiębiorstwa logistyczne - co w połączeniu z rosnącym popytem na te usługi daje dużą szansę rozwoju miejscowych firm. Aby każda z tych działalności mogła zostać w odpowiedni sposób wypromowana w wyszukiwarce Google warto sięgnąć po usługę lokalną naszej agencji SEO.

Czym jest pozycjonowanie lokalne?

W największym uproszczeniu można rzec, iż SEO lokalne to szereg działań mających na celu promocję firm funkcjonujących na konkretnym obszarze. Ma to ogromne znaczenie, gdyż coraz częściej się zdarza, że czynnikiem decydującym o skorzystaniu z usług danej firmy jest lokalizacja przedsiębiorstwa – dlatego strategia marketingowa nakierowana na Szczecin może okazać się skuteczniejsza niż ta ogólnokrajowa.
Bądź widoczny w Google!
Sprawdzimy Twoją stronę WWW i przygotujemy dla Ciebie ofertę
FrazaPrognozowana miesięczna liczba zapytań wg Planera Słów Kluczowych
praca szczecin40 500
restauracja szczecin6 600
fryzjer szczecin4 400
hotel szczecin1 000
mechanik szczecin1 000
hydraulik szczecin880
noclegi szczecin480
transport szczecin390
pozycjonowanie szczecin260
rejsy po odrze szczecin210
prawnik szczecin210
pozycjonowanie stron szczecin90
Powyższe zestawienie przedstawia, jak ogromny potencjał ma pozycjonowanie w Szczecinie. To tylko przykłady poszczególnych działalności, takich jak mechanika pojazdowa czy pensjonaty, a spektrum możliwości jest dużo większe. Warto zastanowić się, jak wiele nowych klientów możemy zyskać stawiając na pozycjonowanie lokalne oraz odpowiadając na najczęstsze zapytania użytkowników.
Jednocześnie pozycjonując stronę w Szczecinie docieramy nie tylko do mieszkańców tego miasta, ale również takich okolicznych miejscowości, jak Police, Goleniów czy też Gryfino.

Postaw na sprawdzone rozwiązania z agencją SEO

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie sprostać w zakresie pozycjonowania lokalnego oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców. W ramach prowadzonych działań oferujemy przede wszystkim dwie główne usługi - SEO Cloud oraz PPC.
Nie wiesz jak oceniana jest Twoja strona WWW?
Skorzystaj z naszego autorskiego narzędzia, uzyskasz informacje w niecałą minutę!
To rozwiązanie idealne dla szczecińskich przedsiębiorców chcących zwiększyć swoją widoczność w wyszukiwarce Google. W ramach umowy SEO Cloud zajmujemy się optymalizacją całej witryny, ale też licznym działaniami poza nią, jak budowaniem zaplecza linkowego czy tworzeniem wizytówki na Mapach Google.
czyli reklamy Google Ads, Facebook i inne formy promocji online
37 000 jednoosobowych działalności gospodarczych działa w Szczecinie, a choć są to różne branże, przebicie się może wydawać się trudne. W ramach oferty naszej firmy zajmujemy się kampaniami Google Ads, dzięki którym Twoja strona znajdzie się nad naturalnymi wynikami wyszukiwania na najważniejsze wyrażenia. Zapewniamy kompleksowe opracowanie strategii w oparciu o konkretne cele i propozycje słów kluczowych, przygotowanie treści reklam i wiele więcej!

Pozycjonowanie stron w Szczecinie

Szczecin to miasto niemalże idealne - bezpośredni kontakt z granicą zachodnią, lotnisko, a także dostęp do portu sprawiają, że w głównej mierze nastawione jest ono na transport. Jego najbardziej rozpoznawalne zabytki to przede wszystkim Zamek Książąt Pomorskich, Wały Chrobrego, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza czy Gmach Główny Muzeum Narodowego. Wszystko to sprawia, że również turystyka – hotele, restauracje i komunikacja miejska – stoi na bardzo wysokim poziomie, by sprostać oczekiwaniom gości i klientów. Aby do nich dotrzeć ze swoją ofertą postaw na liderów w branży marketingu internetowego – nasza agencja SEO dobierze dla Ciebie najlepszą strategię pozycjonowania lokalnego!
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się