61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Lokalizacje

Pozycjonowanie lokalne - Rzeszów

Eksperci od marketingu od lat podkreślają, jak ważne dla firm jest pozycjonowanie lokalne. Oczywiście, możliwość dotarcia do klientów na drugim końcu kraju jest zapewne kusząca. Nie zawsze jednak przynosi ona oczekiwane rezultaty. Zamiast tego lepiej skupić się na tym, co bliskie i znajome – na własnej okolicy. Klienci coraz chętniej doceniają firmy z regionu, stawiając ich usługi ponad dużymi firmami obsługującymi całą Polskę. Między innymi właśnie dlatego skuteczna promocja lokalna w Rzeszowie z pomocą agencji SEO może być kluczem do rozwoju Twojej firmy!

Stolica Podkarpacia to fantastyczne miejsce do wypróbowania potencjału drzemiącego w lokalnym pozycjonowaniu stron. Słynne kluby siatkarskie, dziesiątki zabytków, prężnie działająca Politechnika Rzeszowska ze swoim miasteczkiem studenckim – wszystko to tworzy ciekawą mieszankę, w której wielu przedsiębiorców na pewno się odnajdzie!
Bądź widoczny w Google!
Sprawdzimy Twoją stronę WWW i przygotujemy dla Ciebie ofertę

Na czym polega pozycjonowanie lokalne w Rzeszowie?

Przede wszystkim chodzi o wygodę użytkowników oraz przedstawienie najbardziej wartościowych stron w wynikach wyszukiwania. Kiedy szukamy konkretnego rodzaju usług – na przykład chcemy umówić wizytę u fryzjera lub kupić coś w sklepie z elektroniką – interesują nas przecież głównie te usługi, które są oferowane niedaleko nas. Jeśli mieszkamy w Rzeszowie, to raczej nie skorzystamy z promocji na strzyżenie damskie, które jest oferowane gdzieś w Kielcach. Dlatego też wielu użytkowników dodatkowo doprecyzowuje swoje zapytania, wpisując „fryzjer Rzeszów” lub nawet „fryzjer Rzeszów Kotuli”.
Google wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników i wiele zapytań interpretuje automatycznie jako wyrażenia lokalne. Aby wyświetlić możliwie najbardziej dopasowane strony, opiera się także na położeniu użytkownika oraz na historii jego wcześniejszych zapytań. Inwestycja w pozycjonowanie w Rzeszowie w agencji SEO daje Ci możliwość dotarcia do dziesiątek tysięcy klientów mieszkających w Twojej okolicy.
Poniżej przedstawiamy przykładowe frazy, na podstawie których Twoi klienci mogą szukać interesujących ich usług:
FrazaPrognozowana miesięczna liczba zapytań wg Planera Słów Kluczowych
kosmetyczka rzeszów590
manicure rzeszów110
pedicure rzeszów260
salon kosmetyczny rzeszów590
gabinet kosmetyczny rzeszów140
W sytuacji, w której Twoja firma zatroszczyła się o profesjonalne pozycjonowanie stron w Rzeszowie, niewykluczone, że to właśnie ona wyświetli się w lokalnych wynikach wyszukiwania!
Nie wiesz jak oceniana jest Twoja strona WWW?
Skorzystaj z naszego autorskiego narzędzia, uzyskasz informacje w niecałą minutę!

Sprawdzone narzędzia i doświadczeni eksperci agencji SEO do Twoich usług

Na działaniach związanych z pozycjonowaniem lokalnym znamy się jak mało kto w Polsce. Nieważne, czy jesteś dużą firmą o ogólnopolskim zasięgu czy należysz raczej do małych lub średnich przedsiębiorstw. Możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, żeby pomóc Ci osiągnąć jeszcze lepsze wyniki sprzedaży. W tym celu utworzyliśmy dla naszych Klientów pakiety:
Działania SEO to nie tylko słowa kluczowe! Dlatego chcemy podejść do Twojej strony wielowymiarowo. W ramach tego pakietu nie tylko piszemy i redagujemy treści, lecz także dbamy o optymalizację wizytówek na Mapach Google. Przygotowujemy również grafiki dostosowane do urządzeń mobilnych – wiemy, jak ważny jest komfort użytkowników przeglądających Twoją stronę na smartfonach.
czyli reklamy Google Ads, Facebook i inne formy promocji online
Pozycjonowanie stron pod kątem wyników organicznych to tylko część naszej działalności. Zapewniamy także profesjonalne prowadzenie kampanii na platformie Google Ads. Zależy Ci na tym, aby możliwie szybko wywindować swoją firmę na szczyt wyników wyszukiwania lokalnego? Postaw na pakiet PPC!
 
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się