61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Lokalizacje

Pozycjonowanie lokalne – Radom

Chcąc dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców, właściciele przedsiębiorstw przenoszą część swoich działań do sieci. Konkurencja jest coraz większa, dlatego pozycjonowanie stron zyskuje rzesze zwolenników w świecie e-commerce. Duże koncerny ze względu na swoją popularność nie mają problemu z odnalezieniem klientów online, natomiast jak mogą poradzić sobie mniejsze firmy, z siedzibami w różnych miastach, które nie mają globalnego zasięgu? Jak pozyskać nowych klientów w Poznaniu, Radomiu czy Toruniu? Odpowiedź jest prosta: dzięki pozycjonowaniu lokalnemu.

Lokalne SEO dla małych firm – co warto wiedzieć?

Zacznijmy od tego, że jest idealnym sposobem na to, by szybciej odpowiedzieć na oczekiwania potencjalnych klientów. Nikt przecież nie lubi czekać, a szczególnie wtedy, gdy jest w potrzebie! Pękła rura w kuchni i potrzebujesz najlepszego hydraulika w okolicy? A może zapomniałeś o prezencie urodzinowym dla mamy i zależy Ci na szybkim zakupie online z odbiorem osobistym tego samego dnia? Wpisując wybrane zapytanie w wyszukiwarkę wraz z nazwą miasta (np. „fryzjer Radom”) wyświetlą się usługi i sklepy, które znajdują się najbliżej Ciebie. Jak sam widzisz, pozycjonowanie lokalne może być kluczem do szybkiego poszerzenia grona klientów małych firm.
Bądź widoczny w Google!
Sprawdzimy Twoją stronę WWW i przygotujemy dla Ciebie ofertę

Przykłady lokalnego SEO

Zobacz, do ilu użytkowników w Radomiu możesz trafić jako właściciel niewielkiej firmy, jeśli zdecydujesz się na promowanie strony w agencji SEO na konkretną lokalizację. Oto przykładowe frazy oraz częstotliwość, z jaką są wyszukiwane przez użytkowników:
FrazaPrognozowana miesięczna liczba zapytań wg Planera Słów Kluczowych
hydraulik radom590
restauracja radom5 400
mieszkania radom2 900
fryzjer radom3 600
radom air show590
Niezależnie od tego, jakie usługi lub produkty oferujesz, dzięki lokalnemu SEO masz szansę zdobyć więcej klientów, którzy znajdują się bliżej Ciebie – w okolicach Radomia – i poszukują konkretnych usług. Dzięki pozycjonowaniu lokalnemu strony dotrzesz do potencjalnych klientów szybciej, niż korzystając z fraz pozbawionych lokalizacji, takich jak “hydraulik” czy “air show”, których jest przecież w Polsce tak wiele.
Nie wiesz jak oceniana jest Twoja strona WWW?
Skorzystaj z naszego autorskiego narzędzia, uzyskasz informacje w niecałą minutę!

Usługi agencji SEO Sunrise System dla klientów z Radomia

Już wiesz, na jaki model SEO warto postawić - podkreśl, skąd jesteś! Skorzystaj z naszych usług PPC i SEO Cloud, które pozwolą Ci szybciej rozwinąć skrzydła i pozyskać klientów z Twojej okolicy.
Promuj stronę wielowymiarowo, nie ograniczając się do pozycjonowania na jedną czy dwie frazy kluczowe, a korzystając z całej „chmury” powiązanych ze sobą fraz. Strona może być maksymalnie zoptymalizowana dzięki innowacyjnym metodom pracy i stałemu wsparciu naszego wykwalifikowanego zespołu.
czyli reklamy Google Ads, Facebook i inne formy promocji online
Czyli pay-per-click: certyfikowani specjaliści Google Ads stworzą dla Ciebie kampanię reklamową w wyszukiwarce. Jej celem będzie to, aby w Twój link kliknęło jak najwięcej użytkowników z Twojej okolicy, z wysoką skutecznością i możliwie zminimalizowanymi kosztami.

Zacznijmy działać z lokalnym pozycjonowaniem Twojej strony już teraz!

Choć jesteśmy agencją SEO z siedzibą w Poznaniu doceniamy to, co do zaoferowania ma Radom: festiwal jazzowy, pokazy lotnicze Air Show, urokliwy Park im. Tadeusza Kościuszki zagospodarowany w stylu angielskim czy zabytkowa radomska dzielnica - Miasto Kazimierzowskie. Doskonale wiemy, że w Twoim interesie jako właściciela przedsiębiorstwa w tym mieście leży to, by odwiedziło je jak najwięcej osób i dołączyło do grona Twoich klientów. Pozycjonowanie lokalne ukierunkowane na Radom jest dla Ciebie! Możemy Ci w tym pomóc - skontaktuj się z nami, aby uzyskać indywidualnie dopasowaną ofertę do Twojej strony internetowej!
 
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się