61 655 95 55
Wyższy standard skuteczności
Lokalizacje

Pozycjonowanie lokalne – Lublin

Coraz więcej osób poszukując informacji o jakimś produkcie czy usłudze przeszukuje w pierwszej kolejności Internet. I owszem, warto kierować ofertę do szerokiej rzeszy odbiorców, dzięki czemu w teorii zwiększa się liczba klientów. Ale równie ważne w praktyce SEO jest pozycjonowanie lokalne. Lublin to jedno z miast, w których warto wykorzystać tę strategię, gdyż dzięki temu można zdobyć nowych klientów nie tylko z okolic tego pięknego miasta, ale i z całego województwa lubelskiego, a także turystów, odwiedzających tę perłę Wschodu.

Co to jest pozycjonowanie lokalne?

Zanim przejdziemy do omawiania strategii SEO i wyjaśniania, dlaczego warto w nią zainwestować, rozjaśnijmy nieco ten dość tajemniczo brzmiący termin. Pozycjonowanie stron regionalnie to wszystkie działania mające na celu podniesienie widoczności witryny www w wyszukiwarce Google, ale wśród lokalnych odbiorców – w tym przypadku lubelskiego. Tego typu treści umożliwiają dotarcie z ofertą do tej grupy klientów, która z największym prawdopodobieństwem zrobi zakupy w naszym sklepie lub też odwiedzi naszą firmę czy restaurację, dlatego że mają do nich blisko. Jeśli nie prowadzimy sprzedaży on-line lub nie świadczymy usług na poziomie ogólnopolskim, szanse, iż konsumenci pozostaną na naszej stronie internetowej są dość niskie. W przypadku pozycjonowania regionalnego i współpracy z agencją SEO, te wyniki są bardziej obiecujące.
Bądź widoczny w Google!
Sprawdzimy Twoją stronę WWW i przygotujemy dla Ciebie ofertę
FrazaPrognozowana miesięczna liczba zapytań wg Planera Słów Kluczowych
kosmetyczka lublin590
kawiarania lublin880
restauracja stare miasto20
sklep spożywczy lublin260
serwis opon lublin140
Strategia działania polega tu na doborze odpowiednich geolokalizacyjnych słów kluczowych. Prześledzimy to na przykładach z powyższej tabeli. Jeśli prowadzimy zakład kosmetyczny w Abramowicach, wtedy fraza, którą warto umieścić, to “kosmetyczka Lublin” lub też ewentualnie jeszcze bardziej precyzyjnie “kosmetyczka Abramowice”. Chcemy przyciągnąć turystów do naszego lokalu gastronomicznego zlokalizowanego koło Bramy Krakowskiej? Słowa kluczowe będą zatem brzmiały “restauracja Stare Miasto” czy “kawiarnia Lublin”.
Wykonywane w ten sposób pozycjonowanie lokalne przez agencję SEO pozwoli Ci zwiększyć rozpoznawalność marki i zdobyć potencjalnych klientów. Jak to możliwe? Otóż wyszukiwarka Google posiada algorytm Gołąb (ang. Pigeon), który od lipca 2014 roku dopasowuje organiczne wyniki do lokalnych zapytań. Jeśli strona www zostanie dobrze zoptymalizowana, w tym będzie miała odpowiednio opisaną wizytówkę na Mapach Google, widoczność firmy w wyszukiwarce może znacząco wzrosnąć.
Nie wiesz jak oceniana jest Twoja strona WWW?
Skorzystaj z naszego autorskiego narzędzia, uzyskasz informacje w niecałą minutę!

SEO i PPC, czyli jak pozycjonujemy strony

Nasza firma, choć ma siedzibę w Poznaniu, świadczy usługi pozycjonowania na rynku ogólnopolskim. Wśród klientów znajdują się również firmy z Lublina, tak te małe, jak i średnie oraz duże. Proponujemy im zoptymalizowanie kampanie marketingowe ściśle dopasowane do potrzeb lokalnego rynku.
To szereg działań mających za zadanie zoptymalizowanie witryny pod kątem wyszukiwarek internetowych w celu osiągnięcia jak największej widoczności. Wiemy, że klienci są różni, dlatego zawsze dopasowujemy strategię do indywidualnych potrzeb. Możemy zająć się opracowywaniem unikalnych treści, link buildingiem czy poprawą technicznych aspektów strony www. Zaufaj nam – wiemy, jak lokalnie promować Twój biznes!
czyli reklamy Google Ads, Facebook i inne formy promocji online
Są to reklamy, które wyświetlają się nad wynikami organicznymi, za które płaci się tylko wtedy, gdy internauta rzeczywiście w nie kliknie. W naszej firmie pracują certyfikowani specjaliści Google Ads doskonale wiedzący, jak zoptymalizować kampanię pod potrzeby lubelskiego rynku, byś zyskał z niej jak najwięcej – tj. szybko zdobył widoczność w interesującej Cię okolicy.

Agencja SEO Sunrise System działa w Lublinie!

Nie ma znaczenia, czy prowadzisz restaurację przy Wieży Trynitarskiej, zakład fryzjerski na Placu po Farze czy też gabinet stomatologiczny przy Bramie Grodzkiej – dobierzemy strategię marketingową w taki sposób, by widoczność Twojej strony wzrosła regionalnie!
 
Zadaj pytanie ekspertowi
 
Administratorem danych osobowych jest Sunrise System sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, lecz może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka Prywatności Sunrise System
Ostrzeżenie: Uwaga na firmę o podobnej nazwie! Więcej...
Zapoznałem się